(VIDEO) Xhafer Tahiri tenton me forcë ta fusë një studente në provim

(VIDEO) Xhafer Tahiri tenton me forcë ta fusë një studente në provim

Kryetari i Vushtrrisë i cili është edhe profesor në Fakultetin Juridik, ka tentuar ta detyrojë një studente që të futet në provim.

Kështu shihet në një video të siguruar nga Klan Kosova.

Studentja në fjalë ka deklaruar se nuk ka dashur të hyjë në provim, por se Tahiri ka provuar që me zor ta bëjë të kundërtën.

Tahiri ligjëron lënden e Historisë të Institucioneve Shtetërore dhe Juridike. /Insajderi.com