Videoja që ka pushtuar rrjetet sociale: Vogëlushi shqiptar që refuzon të quhet zvicran

Videoja që ka pushtuar rrjetet sociale: Vogëlushi shqiptar që refuzon të quhet zvicran

Në vetëm pak orë, videoja e një vogëlushi shqiptar arriti të grumbullonte më shumë se 9,400 pëlqime, 745 komente dhe u shpërnda më shumë se 400 herë në Facebook.

Në videon e postuar nga Shqipëria Ime në Facebook, shihet një i ri shqiptar i cili i thotë (me shaka) të birit “se ai është zvicerian dhe jo shqiptar” lidhur me faktin se vogëlushi ka lindur në Zvicër.

Video: 

“Unë jam shqiptar, por kam lindur në Zvicër,” dëgjohet të thotë i vogli që këmbëngul deri në fund për origjinën e tij.

Mahnitese se si djali i lindur ne Zvicer nuk e pranon qe te quhet zvicerian, por kembengul se eshte shqiptar

Mahnitese se si djali i lindur ne Zvicer nuk e pranon qe te quhet zvicerian, por kembengul se eshte shqiptar ?????

Gepostet von SHQIPERIA IME am Mittwoch, 10. Juli 2019