Videoja që tregon sesi komisonerët “kontrollojnë votat e premtuara”

Videoja që tregon sesi komisonerët “kontrollojnë votat e premtuara”

Kandidati për deputet i PD-së në qarkun e Korçës Ervin Salianji, ka publikuar një material video në “Facebook”, ku shkruan se komisionerja e PS po nxjerr votën për të parë nëse votuesi që punon në administratë ka votuar për PS apo jo.

Statusi i plote Nuk kane fund turpet dhe skandalet e Rilindjes, ne video komisionerja e Partise Socialiste Pranvera Begolli, duke nxjerre fletet e votimit per te verifikuar nese votuesi qe punon ne administrate ka votuar per PS ose jo?!