Vidhen paratë e tualetit në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë

Vidhen paratë e tualetit në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë

Dy persona, janë kapur nga kamerat e sigurisë, duke vjedhur disa para nga arka e tualetit të Stacionit të Autobusëve në Prishtinë.

Paratë e vjedhura, janë para të personave, të cilët kanë paguar për shfrytëzimin e tualetit në stacion.

Në videon e siguruar nga Gazeta Express, të dy personat shihen teksa hyjnë në kabinën në të cilën ndodhet arka, dhe pastaj largohen me paratë e vjedhura nga aty.

Mësohet se ata kanë arritur që t’i vjedhin 15 euro.

Rasti ka ndodhur në orën 03:37, të datës 25 maj, ditë e shtunë.