Vidhet një orë dhe një telefon në Prishtinë

Vidhet një orë dhe një telefon në Prishtinë

Dje rreth orës 04:20, tre persona kanë kryer një vjedhje në Prishtinë, shkruan Insajderi.

Sipas raportit policor, tre persona kanë sulmuar një person ku më pas i kanë vjedhur një orë dhe një telefon celular.

Viktima ka pranuar trajtimin mjekësor ndërsa policia njofton se rasti është duke u hetuar./Insajderi/