Viti: Sulmohen zyrtarët policorë

Viti: Sulmohen zyrtarët policorë

Një person në Viti të martën ka sulmuar disa zyrtarë policorë, njofton Insajderi.

Në raportin e Policisë së Kosovës nuk ceket numri i policëve të sulmuar.

Por, behët fjalë për një person që po transportonte kafshë pa dokumente.

Pasi, Policia kishte filluar ta kontrollonte – ai sulmoi ata.

Sulmuesi është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com