Vjosa Osmani: Ata që abuzuan me pushtetin do t’i dërgojmë në opozitë për një kohë të gjatë

Vjosa Osmani: Ata që abuzuan me pushtetin do t’i dërgojmë në opozitë për një kohë të gjatë

Kandidatja për presidente nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Vjosa Osmani, ka deklaruar se “do t’i dërgojnë në opozitë për një kohë të gjate ata që abuzuan me pushtetin”.

Këto komente Osmani i ka bërë gjatë vizitave elektorale nëpër qytete të ndryshme.

Ajo të dielën ka vizituar Prizrenin e Dragashin, përcjell Insajderi.

“Këtë të dielë, hapet kapitull i ri, ndaj me këtë frymë dhe me besim, ndryshimi do të bëhet realitet”, ka shkruar Osmani të hënën në Facebook. /Insajderi.com