Vjosa Osmani vendos flamurin dardan në oborrin presidencial

Vjosa Osmani vendos flamurin dardan në oborrin presidencial

Ushtruesja e Detyrës së Presidentes, Vjosa Osmani, ka vendosur që flamuri dardan të valëvitet para objektit të presidencës.

Bashkë me flamurin e Kosovës dhe atë të Bashkimit Evropian, tashmë në oborrin presidencial gjendet edhe flamuri që përdorej nga ish-presidenti ndjerë, Ibrahim Rugova.

Osmani ka publikuar një video ku shihen këta flamuj. /Insajderi.com