Voton Fatmir Limaj

Voton Fatmir Limaj

Kreu i NISMA-së Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka ushtruar të drejtën e votës në objektin e shkollës Faik Konica në Prishtinë, njofton Insajderi.

Në prononcimin e tij për media, Limaj është shprehur se “ky është moment i rëndësishëm i demokracisë, shpresoj që këto zgjedhje do të prodhojnë stabilitet, do të prodhojnë siguri dhe qeverisje stabile. Gjitha këto vijnë nëse vazhdojmë të jemi krenar për të kaluarën”./Insajderi.com