Vrasje në Tiranë

Vrasje me armë zjarri në Tiranë

Vrasje me armë zjarri në Tiranë

Në mbrëmjen e sotshme në Tiranë është vrarë një person me armë zjarri. Kjo ngjarje ka ndodhur në zonën e njohur si “Komuna e Parisit”, njofton Insajderi.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Deri më tani nuk dihet identiteti i viktimës dhe as rrethanat se si ka ndodhur ngjarja. /Insajderi.com