Vritet një person në Tiranë në rrethana të paqarta

Vritet një person në Tiranë në rrethana të paqarta

Një ngjare e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e Astirit.

Mësohet se ka mbetur i vrarë me armë zjarri një 28-vjeçar.

Sipas policisë rreth orës 20.45, në Astir, në një rrugicë, në afërsi të një lokali, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi V.T, rreth 28 vjeç, i cili më pas ka gjetur vdekjen.

“Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat kanë  bërë rrethimin e  zonës në një perimetër të gjerë.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore si dhe vijon puna  nga grupi hetimor  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, grumbullimin dhe fiksimin e çdo prove që do çojë në zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorëve”, njofton policia. /Insajderi