Vuçiq dhe Erdogan flasin në telefon

Vuçiq dhe Erdogan flasin në telefon

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq foli mbrëmë në telefon me homologun e tij turk, Recep Tayip Erdogan, i cili mbështeti politikën e paqes dhe bashkëpunimit.

Ata ranë dakord se vetëm kështu mund të sigurohet interesim më i madh i investitorëve dhe rritje ekonomike./klankosova.tv/.