Vushtrri: Burri e gjen të vdekur bashkëshorten në shtëpi

Vushtrri: Burri e gjen të vdekur bashkëshorten në shtëpi

Policia e Kosovës njofton për një vdekje të dyshimtë që ka ndodhur të premten, rreth orës 12:00, në fshatin Oshlan të Vushtrrisë, përcjell Insajderi.

Sipas policisë, një burrë ka raportuar se ka gjetur bashkëshorten e tij të vdekur në shtëpinë e tyre.

Njësitet relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Insajderi.com