VV dërgon telegram ngushëllimi pas tërmetit në Turqi

VV dërgon telegram ngushëllimi pas tërmetit në Turqi

Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur ngushëllime për viktimat e tërmetit në Turqi dhe u ka uruar shërim të shpejtë të lënduarve.

Këto deklarime, VV i ka bërë përmes një telegram ngushëllimi në rrjetin social Facebook dhe ka shkruar se janë në solidaritet me ekipet e shpëtimit në Turqi, transmeton Insajderi.