Zhduken dy djemë të mitur

Zhduken dy djemë të mitur

Dy djemë të mitur kanë dal nga shtëpia e tyre dhe nuk janë kthyer më, njofton Insajderi.

Një familjar është ankuar në stacionin policor për zhdukjen e tyre.

Por, kjo nuk ishte hera parë që meshkujt e mitur largohen nga shtëpia pa paralajmërim. Kishte ndodhur edhe në të kaluarën. /Insajderi.com