Zhduket e mitura nga Gjilani

Zhduket e mitura nga Gjilani

Një vajzë e moshës së mitur nga Gjilani, tash e disa ditë është larguar nga shtëpia pa asnjë gjurmë, njofton Insajderi.

Policia e Kosovës bashkë me organet e tjera të hetuesisë janë vënë në kërkim të vajzës së mitur.

“Rr. Vëllezërit Maliqi, Gjilan 05.09.2020 – 22:00. Me 06.09.2020ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj femër kosovare e mitur është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës./Insajderi.com