Zhduket një grua në Gjilan

Zhduket një grua në Gjilan

Në Komunën e Gjilanit është raportuar për një grua të humbur.

Një burrë ka deklaruar se gruaja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende, njofton Insajderi.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është duke e hetuar rastin në fjalë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e Policisë. /Insajderi.com