Zhduket një person në Ferizaj

Zhduket një person në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është zhdukur në Ferizaj, dite më parë ai është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti për policinë është bërë i ditur dje rreth orës 10:25, nga nëna e viktimës, shkruan Insajderi.com.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.