Zhduket një vajzë nga Peja, babai e raporton në polici

Zhduket një vajzë nga Peja, babai e raporton në polici

Një vajzë nga fshati Naberxhan i Pejës është zhdukur, njofton Insajderi.

Policia bën të ditur se rastin në polici e ka paraqitur babai i saj.

Ai ka deklaruar në stacionin policor se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti po hetohet.

“Fsh. Naberxhan, Pejë, 06.03.2021 – 08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor./Insajderi.com