Zjarr në Malishevë, lëndohen dy persona

Zjarr në Malishevë, lëndohen dy persona

Është ankuar një person në polici pasi që në rrethana të panjohura është nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish.

Gjatë shuarjes së zjarrit janë lënduar dy persona, pronari dhe një qytetar tjetër, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor, njofton policia.

Zjarri ka ndodhur rreth orës 17:15, ku njësitet policore janë duke hetuar rastin. /Insajderi.com