Zjarr në qendër të Prishtinës, digjet një lokal

Zjarr në qendër të Prishtinës, digjet një lokal

Një lokal është përfshirë nga zjarri në qendër të Prishtinës mesditën e së hënës.

Tymi ka kapluar vendin, ndërsa ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky incident.

Në vendngjarje kanë arritur policia dhe zjarrfikësit.

Insajderi.com do të ju mbajë të informuar…