Zyrtari i LDK-së e “mbytë” Photoshopin

Zyrtari i LDK-së e “mbytë” Photoshopin

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besart Dreshaj, del të jetë përdorues i dobët i aplikacioneve për krijimin e foto-montazheve, shkruan Insajderi.

Dreshaj që mbanë pozitën e drejtorit për Planifikim Urban dhe Mjedis në komunën e Istogut, i ka bërë montazh fotografisë së tij.

Në postimin që ai e ka publikuar në profilin e tij në Facebook, shihet efekti i përdorur për montimin e fotografisë./Insajderi.com/