Zyrtarizohet kandidati i VV-së për kryetar të Fushë Kosovës

Zyrtarizohet kandidati i VV-së për kryetar të Fushë Kosovës

Avni Zogiani është caktuar kandidat i Vetëvendosjes për kryetar të Komunës së Fushë Kosovës, raporton Insajderi.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e kësaj partie në rrjetin social Facebook.

“Aktivistët e Qendrës së Fushë Kosovës, nëpërmjet parimit një anëtar një votë e kanë zgjedhur z. Avni Zogiani kandidat për kryetar të Fushë Kosovës. E urojmë z. Zogiani dhe aktivistët e Qendrës së Fushë Kosovës”, thuhet në njoftimin e VV-së.