Cilat modele çantash nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj këtë pranverë?

Cilat modele çantash nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj këtë pranverë?

Afrimi i pranverës ka sjellë nga stilistët e njohur ndërkombëtarë për të gjithë të apasionuarit e modës edhe modelet me ‘in’ të çantave.

Nga modelet më të çuditshme, por edhe moderne, nga ngjyrat rozë, portokall apo jeshile, këto çanta janë kthyer në një ‘must’ për garderobën e gjithëkujt.

Një prej trendeve më të pëlqyera ka rezultuar të jetë ai i çantave ‘kovë’ dhe ato ‘kuti’. Nëse nuk dini ende se si ta plotësoni ‘look-un’ tuaj duke u dukur edhe më stil, atëherë mjafton t’i hidhni një sy sugjerimeve më poshtë sipas ‘Cosmopolitan’:/revistawho.com