Dalin pamjet e aksidentit të Rahovec ku humbën jetën tre persona

Dalin pamjet e aksidentit të Rahovec ku humbën jetën tre persona

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot, në fshatin Bernjak të Rahovecit, si pasojë tre persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar, shkruan Insajderi

Lajmin për Gazetën Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj.

“Patrullat policore menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes, po ashtu edhe zjarrfikësit dhe  ekipi mjeksorë të cilët kanë konstatuar vdekjen e tre personave në vendin e ngjarjes dhe katër persona kanë pësuar lëndime trupore.”, ka thënë Podrimaj.