Insajderi.com ka raportuar se viktimat" />

Dy të vdekur e 41 raste me COVID-19

Dy të vdekur e 41 raste me COVID-19

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e virusit COVID-19 në njëzetekatërorët e fundit.

Insajderi.com ka raportuar se viktimat janë nga Gjilani e Kamenica.

Ndërsa, janë raportuar edhe 41 raste të reja me Coronavirus dhe janë shëruar 73 të infektuar.

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë të ditur bilancin ditor. /Insajderi.com

Lajm i mirë është propozimi nga Komisioni për Sëmundjet Infektive të Maqedonisë së Veriut, për hapjen e kufijve edhe për…

Gepostet von Armend Zemaj am Montag, 5. Oktober 2020