Gruaja incizon qenin të vetëm në shtëpi – rezultati i theu zemrën

Gruaja incizon qenin të vetëm në shtëpi – rezultati i theu zemrën

Qenit shpeshherë i referohen si ‘shoku më i mirë i njeriut’, dhe jo pa shkas. Ata janë ndër kafshët më besnike.

Një grua se fundmi e zbuloi se sa besnik është qeni i saj pasi pa në kamerat e shtëpisë se çfarë bën ai tërë ditën, teksa ajo është larg duke punuar, njofton Insajderi.

Ai u habit kur pa se qeni i saj nuk bënte në shtëpi, dhe në vend të kësaj, asaj iu thye zemra kur kuptoi që qeni i saj, me emrin Pi Dan, qëndron tek dritarja për 10 orë rresht duke pritur për të që të kthehet.

Qenushi i durueshëm, shihte nga dritarja për të parë nëse ka shenja nga pronarja e tij, dhe nuk ishte aspak e habitshme kur ai filloi të kërcente nga gëzimi kur ajo më në fund u kthye.

Në një klip të ndarë në Dourin (TikToku origjinal), Pi Dan, shihej duke kërcyer i gëzuar që zonja Zhang më në fund u kthye.

Më poshtë mund të shihni videon. /Insajderi.com

Burimi: Mirror.co.uk