Këta fustana të tapetit të kuq do ju frymëzojnë për fustanin tuaj të bardhë

Këta fustana të tapetit të kuq do ju frymëzojnë për fustanin tuaj të bardhë

Qoftë tapeti i kuq në Oskar, Golden Globe Awards, Emmy, Cannes Film Festival apo thjesht premierat e filmit, tapetet e kuq është pjesa e preferuar e adhuruesve të modës.

Njerëzit e famshëm gjithashtu zbukurohen në veshjet më të harlisura për këto ngjarje në fustanet e lavdishëm të bardhë, fildishi dhe metalikë. Ndërsa ata ecin nëpër tapetin e kuq, shpeshherë mendojmë se ai fustan do dukej tejet bukur edhe në një nuse.

Më poshtë mund të frymëzoheni në disa nga fustanet më të përfolura, e që në fakt me pas ndryshime ndoshta krijojnë fustanin e bardhë perfekt për ju.

Priyanka Chopra

Selena Gomez

Aishwarya Rai Bachchan

Taylor Swift

Blake Lively