Lutfi Haziri thotë se takimi Kurti-Mustafa mbahet pasdite

Lutfi Haziri thotë se takimi Kurti-Mustafa mbahet pasdite

Lutfi Haziri, nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka thënë se takimi i dyshes Kurti-Mustafa do të mbahet pasdite.

“Takimi do të mbahet pasdite, zakonisht ato po mbahen pas orës 14:00 e tutje”, ka thënë Haziri për Insajderin.

Ndryshe, Albin Kurti dhe Isa Mustafa as dje nuk kanë arritur ta nënshkrujanë marrëveshjen për bashkëqeverisje./Insajderi.com

Vazhdon saga Kurti-Mustafa – as sonte s’ka marrëveshje