Vazhdon saga Kurti-Mustafa – as sonte s’ka marrëveshje

Vazhdon saga Kurti-Mustafa – as sonte s’ka marrëveshje

Albin Kurti dhe Isa Mustafa as sonte nuk janë pajtuar për marrëveshjen përfundimtare ndërmjet tyre, shkruan Insajderi.

Dyshja janë pajtuar që të takohen sërish nesër.

“Takimi që ka filluar në orën 15:00 tani më ka përfunduar – kemi lëvizje për arritjen e marrëveshjes ndërmjet dy palëve. Kemi edhe një takim nesër”, ka thënë Besian Mustafa, zëdhënësi për media i LDK-së, shkruan Insajderi.

Lexo edhe: 

Nis takimi – ja çfarë ofron Kurti për Mustafën

60 minuta takim – Kurti dhe Mustafa ende brenda Kuvendit

Kurti dhe Mustafa “bllokohen” në Kuvend – a do ta arrijnë sonte marrëveshjen finale?

3 orë takim – Kurti dhe Mustafa s’japin asnjë sinjal për marrëveshje

insajderi.com