Modë karantine! Të famshmet që na treguan se veshja në shtëpi, s’ka përse të jetë e mërzitshme

Modë karantine! Të famshmet që na treguan se veshja në shtëpi, s’ka përse të jetë e mërzitshme

Shumë të famshme po tregojnë dita ditës së veshja në karantinë nuk duhet të jetë e mërzitshme, përkundrazi.

Ne kemi përzgjedhur disa trende të reja nga vajzat më të famshme të ekranit shqiptar dhe fashionistat e Instagramit, të cilat duken yll edhe pse në kudhte karantine.

View this post on Instagram

Home wearing @skims Lounge collection

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Pak dizajn ushtarak si Rozana Radi, për super videot e TikTok!

Pak xixa në shtëpi si Anxhelina

Po, xhinset mund t’i veshësh në shtëpi për sa kohë janë të shkurtra e të rehatshme

View this post on Instagram

Hi! I’m Ludo King! 👑

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Printi i veshjeve që duken sikur janë lyer me bojë, bën çdo veshje të duket super cool!

View this post on Instagram

track suit game strong @zeronero_apparel

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Veshjet velvet në ngjyrë të ndezur, nuk kanë qenë ndonjëherë më në modë sesa sot!

Vish fustanin praktik më seksi që ke, si Angela Martini

Printi me vija, nga koka te këmbët si Ariana Fejzullahu

View this post on Instagram

Beautiful day 😎

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Dhe tutat e preferuara me një Tshirt të bardhë!

View this post on Instagram

just another day❤️

A post shared by KIDA (@kida) on