Mustafa vajton për njerëzit që po humbin jetën në trafik, e quan Lekajn kriminel

Mustafa vajton për njerëzit që po humbin jetën në trafik, e quan Lekajn kriminel

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i është përgjigjur akuzave të Ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekajt, i cili ky i fundit i tha se po vajton, shkruan Insajderi.com

Mustafa përmes Facebook ka thënë se vajton dhe ndjenë dhembje për njerëzit që po vriten në rrugë nga zyrtarët e ministrisë suaj dhe që po ua shesin lejet e vozitjes pa provime.

Lideri i LDK-së e ka quajtuar “kriminel” Lekajn ku ka thënë se vetëm kriminelët mund të sillen më shpërfillje në këtë situatë./Insajderi/