Përfundon takimi Kurti-Mustafa – ky është qëndrimi i Vetëvendosjes

Përfundon takimi Kurti-Mustafa – ky është qëndrimi i Vetëvendosjes

Para pak minutash ka përfunduar takimi ndërmjet Albin Kurtit dhe Isa Mustafës.

Të dy as sonte nuk janë dakorduar për marrëveshjen e bashkëqeverisjes.

Menjëherë pas takimit me qëndrim ka dalë edhe Lëvizja Vetëvendosje.

“Kryetari Kurti u takua sot në Kuvendin e Kosovës me kryetarin Isa Mustafa. Ata do t’i vazhdojnë dhe intensifikojnë takimet pothuajse për çdo ditë deri në arritjen e marrëveshjes”, thuhet në njoftimin e Lëvizjes Vetëvendosje./Insajderi.com

Koalicioni – përfundon pa marrëveshje takimi Kurti-Mustafa