Policia jep detaje rreth arrestimit të 50 vjeçarit që ngacmoi seksualisht gruan dhe vajzat

Policia jep detaje rreth arrestimit të 50 vjeçarit që ngacmoi seksualisht gruan dhe vajzat

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht gruan dhe dy vajzat e tij në Gjilan.

Sipas policisë i dyshuari, ngacmimin e gruas dhe vajzave të  tij ka filluar ta bëjë qe tri ditë radhazi.

I dyshuari është arrestuar për 48 orë, por duke  e parë gjendjen e të dyshuarit që kishtë probleme shëndetësore psikike është ndaluar në repartin psikiatrik i cili është nën mbikëqyrje të policisë, raporton policia.

Personi që ka raportuar për këtë rast ishte fqinji i kësaj familje.

Ngjarja e rëndë: 50-vjeçari në Gjilan ngacmoi seksualisht për tri ditë gruan dhe dy vajzat