Të shtëna me armë zjarri në një fitnes në Gjilan

Të shtëna me armë zjarri në një fitnes në Gjilan

Kanë ndodhur të shtëna me armë zjarri në  lagjen “Dardania 1”në qytetin e Gjilanit.

Sipas burimeve të Gazetës Insajderi, këto të shtëna janë dëgjuar në një fitnes të quajtur “Parajsa”.

Ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur dhe arsyet e kësaj ngjarje. Insajderi ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës lidhur me këtë mirëpo ata kanë qenë të paqasshëm.

Për detaje të reja Insajderi do të ju informojë me kohë. /Insajderi.com

Pamjet e rastit i gjeni KËTU