Vdes një fëmijë nga aksidenti i rëndë në Ozdrim të Pejës

Vdes një fëmijë nga aksidenti i rëndë në Ozdrim të Pejës

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Ozdrim të Pejës, ku tre persona kanë marr lëndime të rëndë ndërsa një fëmijë ka ndërruar jetë, në emergjencën e Pejës.

Rasti për Insajderin e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë në rajonin e Pejës, Xhevat Ibra.

“Tre persona janë lënduar rëndë dhe një fëmijë ka vdekur në emergjencën e Pejës”, ka thënë Ibra për Insajderin.

Aksident i rëndë në Ozdrim të Pejës, raportohet për të lënduar në mesin e tyre edhe një fëmijë