Aktorja shqiptare rrëfehet pas masturbimit në skenën e teatrit: Është diçka normale

Aktorja shqiptare rrëfehet pas masturbimit në skenën e teatrit: Është diçka normale

Arjola Demiri ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë”, për të folur rreth bujës që bëri personazhi i Madalenës, në monodramën “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë”.

Skena e masturbimit bëri që emri i saj të lakohej nga të gjitha portalet, por vetë Arjola e cilësoi normale dhe të pranueshme për çdo aktor.

Sa i përket jetës personale, e lindur dhe rritur në Tropojë, nëna e tre fëmijëve tregoi vështirësite pas divorcit, por edhe fëmijërinë e vështirë në qytetin e lindjes.

“Ka qenë shumë e vështirë të rritesh në Tropojë, siç është e vështirë të rritesh në çdo cep të Shqipërisë. Sidomos periferitë janë të vështira, janë zona shumë të vështira për vajzat. Mentaliteti ka qenë shumë i ashpër. Do mbylleshe në shtëpi në orën një e gjys pas mëimit, nuk do dilje jashtë të luaje, erdhi 97’…Ishte shumë e tmerrshme të ishe vajzë në Tropojë”, përfundoi ajo.