Ambasada e famshme në Kosovë sjellë “Kliçkas, guxhas, pitpitak”

Ambasada e famshme në Kosovë sjellë “Kliçkas, guxhas, pitpitak”

Është publikuar episodit i 21-të i serialit më të famshëm në vend “Schengen Visa”, shkruan Insajderi.

Me titull “Kliçkas, guxhas, pitpitak”, punëtorët e ambasadës së famshme në Kosovë, nisën për ekskursion.

Personazhet e dashura për publikun, sjellin edhe kësaj radhe batutat nga më të ndryshmet të cilat do u bëjnë të qeshni deri në fund të serialit.

“Schengen Visa”  është prodhim i Gjirafa Video dhe shfaqet ekskluzivisht vetëm në Gjirafa./ Insajderi.com