Dua Lipa e Tom Jones do të performojnë në natën gala të festivalit të Kanës?

Dua Lipa e Tom Jones do të performojnë në natën gala të festivalit të Kanës?

Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë tashmë ka filluar dhe po vazhdojnë të shfaqen filma të ndryshëm, disa prej tyre do të marrin edhe Palmën e Artë.

Shumë yje botërore do të jenë edhe në natën finale të 23 majit, por edhe në gala mbrëmjes që do të mbahet në Hotel du Cap-Eden-Roç, shkruan telegrafi.

Sipas revistës Variety, të pranishmit me performancat e tyre do t’i argëtojnë dyshja e famshme, Dua Lipa dhe Tom Jones.

 

 

View this post on Instagram

 

when u realise your 13 year old brother is way cooler than you so you have to flex on him @gjinlipa ???

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on