“Ekspertiza” flet për këngët folk – Mos e leni pa e parë

“Ekspertiza” flet për këngët folk – Mos e leni pa e parë

Në episodin e fundit akademikët si: Tom Loshaj, Arsim Brovina, Nystret Azemi, Vedat Gashi dhe moderatorja  e “Ekspertizës”, sollën “Folkun”, shkruan Insajderi.

“Kur nalesh e e analizon, u met veq 1 njeri edhe ece neper gjenaze edhe e kendon kete kenge”; “O ngoni shok o ju more vllazni, po jau knoj nje kenge ne ujdi…”, janë disa nga analizat që sollën akademikët në këtë episode.

Për të gjithë juve që ende se keni parë, më poshtë sjellim linkun e plotë të këtij emisioni shumë të dashur tashmë.

“Ekspertiza” është prodhim i Gjirafa Video dhe jepet ekskluzivisht vetëm në Gjirafa./ Insajderi.com