Mos e leni me ju ik skeçet e reja të Stupcave – Sapo doli “Gixha, Maki dhe Frizeri”

Mos e leni me ju ik skeçet e reja të Stupcave – Sapo doli “Gixha, Maki dhe Frizeri”

Stupcat nga java e kaluar janë rikthyer me specialitetin e tyre që janë skeçet.

Pas kërkesës së madhe nga publiku, Stupcat i gjeni në platformën online GjirafaVideo.com çdo të hëne prej ora 20:00 shfaqet nga një skeç i ri, shkruan Insajderi.

Me siguri ju ka marrë malli për personazhin shumë qesharak Gixha, i cili na vjen sonte në skeçin e ri që sapo doli në GjirafaVideo, “Gixha, Maki dhe Frizeri”.

Në këtë skeç Gixha e dërgon femrën e tij Makin te Frizeri dhe vazhdon punën e tij, siç dihet puna e Gixhës është që bart kufoma me veturën e tij të famshme.

Maki dëshiron me ia surprizë Gixhes për ditëlindjen e tij duke i ndryshuar flokët krejt, mirëpo a i pëlqen Gixhës apo jo, shikoni skeçin e plotë më poshtë.

Skeçet e Stupcave janë prodhimi Gjirafa Studios dhe shfaqen vetëm online në GjirafaVideo.com

Nëse ju ka ikur skeçi i javës së kaluar “Ramadani dhe Zivko – Taksa” e gjeni më poshtë