Përfundojnë xhirimet e sezonit të katërt të “La Casa de Papel”

Përfundojnë xhirimet e sezonit të katërt të “La Casa de Papel”

Sezoni i tretë i La Casa De Papel i njohur edhe si “Money Heist” u publikua në Netflix muajin e kaluar dhe njerëzit duket se kanë shkuar në një tërbim të plotë për ta parë atë. 

Data e saktë për publikimin e sezonit të katërt nuk është njoftuar ende, por është një mundësi e madhe që ajo të dalë më shpejt sesa njerëzit mendojnë se ajo mund të dalë. Fati i personazheve kryesorë të shfaqjes ende nuk është përfunduar, ndaj dhe xhirimet për sezonit e katërt kanë përfunduar pak ditë më parë.

Këtë e ka bërë të ditur aktori i mirënjohur spanjoll, Alvaro Morte, i cili luan rolin e profesorit në këtë serial.

“Dita e fundit e xhirimit të pjesës # 4 @lacasadepapel. Dolli për të gjithë. Për ju, ekipi (më i mirë @vancouvermedia_). Dhe për ju, që na shihni në të gjithë planetin. Faleminderit të gjithëve. Rrofshi! #Elprofesor”, ka shkruar Morte.

La Casa de Papel ose “Money Heist” është një serial i cili sjell historinë e një bande hajdutësh, të cilët së bashku planifikojnë vjedhjet e bankave me renome. Protagonist kryesor është Profesori, i cili mbledh të gjithë bandën së bashku. Ai planifikon zbatimin deri në detaje dhe ka një parashikim të jashtëzakonshëm për ngjarjet e ardhshme.

“Money Heist” u bë shfaqja shfaqja më e shikuar në gjuhë të huaj në Netflix, madje ka kapërcyer pikëpamjet e shumicës së shfaqjeve në gjuhën angleze gjithashtu. Alex Pina, regjisori i La Casa De Papel, e quajti këtë historike për shfaqjet e gjuhëve jo-angleze dhe deklaroi se kjo do të rrisë besimin e prodhuesve në një përmbajtje disi të lezetshme dhe nuk ia kishte marrë mendja kurrë që seriali i tij do të kapte një audiencë të tillë. /Telegrafi/