Spektakli i garantuar në finalen e “Championsit”, do të përformojë këngëtarja Anita

Spektakli i garantuar në finalen e “Championsit”, do të përformojë këngëtarja Anita

Këngëtarja tërheqëse braziliane, Anita do të performojë në finalen e Ligës së Kampionëve.

Siç raportohet në faqen e UEFA-s, krahas Anitës në Stamboll më 10 qershor në ndeshjen Manchester City dhe Inter do të jetë edhe muzikanti nigerian Burna Boy, shkruan Shqip.com.

Sa i përket vetë Anitës, ajo fitoi kaq shumë popullaritet në vitin 2022 me hitin “Enolver”, teksa u nominua edhe për një çmim Grammy.

“Më vjen shumë mirë që e mora vesh këtë lajm dhe po pres të dal në skenë gjatë finales. Shpresoj se do të japim një shfaqje të mrekullueshme për shikuesit në mbarë botën. Mos e humbisni”, tha Anita.

Këngëtarja e përmendur është 30 vjeçare dhe sapo doli në skenë u shpall seks simbol.

Madje në vitin 2015 ajo u shpall femra më seksi sipas votave të lexuesve të revistës VIP.