Luhen dy ndeshje të superligës, këto janë rezultatet

Luhen dy ndeshje të superligës, këto janë rezultatet

Në super-ligen e Kosovës sot janë luajtur dy ndeshje të xhiros së 15’t.

Ndeshja mes Ballkanit dhe Arbërisë ka përfunduar me fitore të skuadrës nga Suhareka me rezultat 2 me 1.

Ndërsa dueli tjetër mes Drenicës dhe Llapit mbaroi me triumfin e llapjanëve.

Ballkani është vazhdon të jete lider në tabelë me 35 pikë. /Insajderi.com