Conte: “Messi nuk është top lojtar…” (VIDEO)

Conte: “Messi nuk është top lojtar…” (VIDEO)

Antonio Conte ka folur pas ndeshjes me Barcelonën, me ç’rast është munduar të thotë fjalë të mira për ekipin e tij, por në fund përfudoi duke lavdëruar Lionel Messin.

“Mendoj se sot, në këto dy ndeshje për Barcelonën diferencën e bëri Messi dhe këtu kemi të bëjnë me lojtarin më të mirë në botë.”, ka thënë Conte. raporton Insporti.com

Në pyetjen e gazetarit se ishte merita e Messit kjo fitore e lartë e Barcelonës ndaj ekipit të tij, Conte është përgjigjur:

“Po…”

Për lexuar shkrimin e plotë, ju lutem klikoni KËTU

Conte: “Messi nuk është top lojtar…” (VIDEO)