37-vjeçari Ronaldinho nuk e ka humbur magjinë, asist dhe gol spektakolar nga 40 metra [Video]

37-vjeçari Ronaldinho nuk e ka humbur magjinë, asist dhe gol spektakolar nga 40 metra [Video]

Ronaldinho ende nuk e ka humbur magjinë dhe spektaklin e tij.

Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, vazhdon të dhurojë magji në fushat e futbollit.

Ish-ylli i Barcelonës, së fundmi realizoi një gol të bukur në një ndeshje miqësore, nga rreth 40 metra largësi, duke dhuruar edhe një super asist.

Më poshtë mund ta shikoni asistin dhe golin e jashtëzakonshëm të 37-vjeçarit. /Insajderi

https://www.youtube.com/watch?v=rvznEZfMJEQ