A do të festojë James nëse shënon ndaj Realit – befason kolumbiani

A do të festojë James nëse shënon ndaj Realit – befason kolumbiani

James Rodriguez është rikthyer për herë të parë në ‘Santiago Bernabeu’, që nga largimi sezonin e fundit.

Ylli kolumbian është paraqitur në konferencën për media para ndeshjes kthyese mes Real Madridit dhe Bayern Munich.

Lexoni deklaratat e plota të James Rodriguezit