A u tha Xhaka tifozëve të Arsenalit, “F*** OFF” (VIDEO)

A u tha Xhaka tifozëve të Arsenalit, “F*** OFF” (VIDEO)

Arsenali mbrëmë ka zhvilluar ndeshjes e parë të gjysmëfinales së Europa League, ndaj Atletico Madrid.

Ky takim ka përfunduar me rezultat të barabartë 1-1 në “Emirates Stadium”, që padyshim dëshproi tifozët e Arsenalit, të cilët ishin 80 minuta me një lojtar më shumë se Atletico.

Shikoni video e Xhakë dhe reagimet e tifozëve duke klikuar KËTU

A u tha Xhaka tifozëve të Arsenalit, “F*** OFF” (VIDEO)