Agjërimi para finales? Salah, Shaqiri dhe Mane marrin këtë vendim

Agjërimi para finales? Salah, Shaqiri dhe Mane marrin këtë vendim

Ramazani është një aleat shumë i madh për Tottenham Hotspur në kuadër të finales së Champions-it, për faktin se tre futbollistë të Liverpoolit, Sadio Mane, Mohamed Salah dhe Xherdan Shaqiri agjërojnë gjatë muajit të shenjtë të fesë islame.

Por, me sa duket Jurgen Klopp e ka zgjidhur përfundimisht problemin me ushqimin e futbollistëve të tij për finalen e 1 qershorit dhe rrezikun që ata të mos vinin në formë për ndeshjen përballë Tottenhamit, më shumë në Insporti.com.