Akil Gjakova lufton për pak minuta, këtu mund ta ndiqni live

Akil Gjakova lufton për pak minuta, këtu mund ta ndiqni live

Akil Gjakova, përfaqësuesi i Kosovës në Grand Prix turneun në xhudos në Antalya od të zhvillojë luftën e tij të dytë në programin e mëngjesit në ditë ne dytë të këtij turneu.

Gjakova e ka fituar luftën e parë në këtë turne pa problem ndaj përfaqësuesit të Krigizisë Bektur Rysmanbetov dhe në luftën e tij të dytë për kundërshtar ka hungarezin Behruzi Khojazoda.

Lufta fillon për pak minuta dhe Insporti e ka publikuar linkun për ta ndjekur live.